Sprache

Technolog ruční a automatické montáže

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20.000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy.
Pro Technologické centrum závodu Moravská Třebová a Jevíčko hledáme zaměstnance pro pozici Technolog ruční a automatické montáže.

Ihre Aufgaben

- vývoj a optimalizace montážních procesů
- vytváření technické předkalkulace
- implementace montážních procesů během náběhu výroby
- spolupráce s centrálou firmy REHAU při výběru dodavatelů
- zodpovědnost za výrobní proces a za dosažení cílů při náběhu výroby
- dodržení rozpočtových nákladů na svěřených projektech
- podpora u auditů a při zlepšování výrobních procesů

Ihr Profil

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- aktivní znalost NJ, popř. AJ podmínkou
- znalost mechanických a pneumatických systémů
- zkušenost s konstrukcí jednoúčelových zařízení
- znalost metodiky kalkulace zařízení výhodou
- znalost systémů CAD
- zkušenost s Automotive výhodou
- zájem o moderní techniku / technologie
- samostatný a aktivní přístup
- ŘP sk. B, ochota ke služebním cestám

Nabízíme:

- vysoce odpovědnou a zajímavou práci v atraktivní oblasti Automotive
- práci s nejmodernějšími technologiemi
- zázamí silné, mezinárodně úspěšné firmy
- předpoklad dlouhodobé spolupráce
- 5 týdnů dovolené, 13. mzdu
- firemní kantýnu, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podporu volnočasových aktivit
- poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb

Standort

Moravská Třebová
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com