Sprache

TECHNIK KVALITY
Technik kvality

REHAU - Důvěra. Spolehlivost. Inovace. Přidejte se k více než 20 000 zaměstnancům na některém ze 170 výrobních závodů a zastoupení ve světě a posouvejte spolu s námi hranice možného v oblasti kvality, funkčnosti a trvalé udržitelnosti v automobilovém průmyslu.

Zažijte s námi fascinující svět automotive!

Pro oddělení kvality výrobního závodu v Jevíčku hledáme zaměstnance pro pozici Technik kvality:

Ihre Aufgaben
- spolupracujete na náběhu nových projektů z hlediska kvality
- řídíte standardy kvality u přidělených projektů
- provádíte statistické vyhodnocování procesů
- dohlížíte na zajištění zákaznických požadavků včetně reklamací v předsérii
  a v sérii
- zpracováváte zákaznické reklamace
- spolupracujete s mezinárodním projektovým týmem
Ihr Profil

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- praxe v oboru řízení jakosti v Automotive výhodou
- znalost metod statistického vyhodnocování procesů výhodou
- samostatné analytické myšlení při řešení technických úkolů/reklamací
- schopnost rychlého rozhodování, odolnost vůči stresovým situacím
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Naše nabídka:
- zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené
- pružná pracovní doba
- firemní kantýna, příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 12 000 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok
- jazykové kurzy
- finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podpora volnočasových aktivit
Standort

Jevicko
Kontakt

Zuzana Stepankova

REHAU s.r.o.
Linhartice 177
57101 MORAVSKÁ TREBOVÁ

E-Mail: zuzana.stepankova@rehau.com