Sprache

Vedoucí konstrukčních projektů

REHAU je mezinárodně uznávanou značkou, která nabízí řešení na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, v automobilovém průmyslu, nábytkářství a v ostatních průmyslových odvětvích. Aniž byste si to uvědomovali, provázejí Vás naše systémy každý den a přinášejí Vám užitek. Inovativní a kompetentní výkon více než 20 000 zaměstnanců ve 170 místech po celém světě přispívá k úspěchu a kontinuálnímu růstu naší nezávislé rodinné firmy. Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Pro REHAU se sídlem v Praze-Čestlicích hledáme Vedoucího konstrukčních projektů.

Ihre Aufgaben

Jaká je náplň Tvé práce?

Nepracuješ jen na teorii, ale opravdových dílech pro Mercedes, AUDI nebo BMW. Představ si, že vidíš výsledky své práce jezdit po silnicích.

  • vyvíjíš nové plastové díly - přední a zadní nárazníky, spoilery, prahové lišty, obložení dveří...
  • i když vedeš projektový konstrukční tým, jsi především jeho součástí
  • úzce spolupracuješ s technologickými odděleními
  • jsi odpovědný za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
  • přerozděluješ a kontroluješ jednotlivé konstrukční práce
  • koordinuješ externí dodavatele
  • tvé myšlenky přetavíme v reálný produkt
Ihr Profil

Kdo jsi?

  • především týmový hráč, pro kterého to nejsou jen prázdná slova, ale skutečně se svým týmem žije
  • máš technické vzdělání a zkušenosti s plasty
  • máš rád výzvy a chceš se rozvíjet
  • umíš NJ nebo AJ slovem i písmem
  • máš výbornou znalost 3D konstrukčních systémů CATIA nebo SIEMENS NX
  • jsi progresivní osobnost s tahem na branku
  • máš koordinační a komunikační dovednosti
  • jsi spolehlivý, kreativní, flexibilní a samostatný

Proč je tato pozice lákavá?

  • nabízíme práci ve stabilní firmě s již 25 letým působením v ČR
  • hledáme kolegu a kamaráda
  • pokud nebudeš všechno umět, tak Tě to naučíme
  • nabízíme zajímavou práci na skutečných dílech vozů
  • náš tým drží při sobě, pomáhá si a umí se dobře bavit i po práci
  • nabízíme zajímavou mzdu a mnoho benefitů (13. mzda, odborná školení, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a firemní kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy)
Standort

Prague
Kontakt

Hana Prochazkova

REHAU Automotive s.r.o.
Obchodni 117
25170 Cestlice

E-Mail: hana.prochazkova@rehau.com